Sledujte nás

SANEZOO 2 a Baťovská stopa v současném řízení

Večerem provází v 17 hodin pan Gibala, aktualizujeme informace k SANEZOO a otevřeme investování.

Poté navážeme v původním čase v 18 hodin plánovaným ekonomickým tématem:

Prof. Ing. Růžena Petříková: paralely řízení Baťa k současným trendům řízení. Podíváme se i na některé koncepce a modely Baťa využitelné v současné praxi.

Paní profesorka (CV) je autorem několika knih, například Moderní management znalostí (2011) a Lidé v procesech řízení (2007). Ostravská rodačka je absolventkou Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, kde habilitovala v roce 1988 v oboru Slevárenská technologie. V roce 1995 habilitovala také v oboru Kvalita produkce a bezpečnost technických systémů na Strojírenské fakultě Technické univerzity Košice, a v roce 2001 tam také úspěšně inaugurovala. Je autorkou více než desítky monografií, řady skript a učebních textů, více než tří set odborných článků v časopisech a sbornících domácích i zahraničních.

V roce 2003 byla vybrána manažerkou roku v odvětví vzdělávání a poradenství. Od roku 1993 do 2013 byla ředitelkou firmy DTO CZ, s.r.o. (dříve Dům techniky Ostrava) do roku 2007 byla stálým zástupcem České republiky ve Světové federaci inženýrů WFEO. Najdeme ji i ve společnosti VI – Value Inovation s.r.o., kde je společníkem od roku 1994.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, ptát se, diskutovat a sdílet své zkušenosti.

Večer má vstup volný pro řádné členy klubu (full členství), pro základní členy klubu a ostatní hosty je vstupné 200 Kč. po předchozí registraci níže. Přeci jen potřebujeme objednat správné množství občerstvení a zvolit uspořádání sálu.  Večer bude streamován a následně vzniknou z obou částí záznamy. Pro odeslání odkazu pro on-line sledování se níže prosím registrujte.

Těšíme se na viděnou.

Radim Horák, Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.