Sledujte nás

Křest CD Bennewitzova kvarteta a předaukční výstava galerie Arthouse Hejtmánek

Na středu večer, 29.5.2019, jsme připravili mimořádnou akci: křest cd Terezínských autorů, které nahrálo Bennewitzovo kvarteto s naší pomocí v nakladatelství Supraphon. Současně máme tu čest navštívit galerii Arthouse Hejtmánek, pana Hejtmánka, a s jeho osobním výkladem shlédnout předaukční výstavu. Investice do umění mohou mít různou podobu, v každém případu jde ale o velmi příjemný zážitek.

Zážitek čeká všechny naše smysly: rádi Vás zveme na sklenku vína, poslech nádherných tónů v podání mistrů a v zajímavém architektonickém prostoru plném uměleckých skvostů s odborným výkladem bude na co koukat. Kdo budete chtít, můžete si na místě nové CD zakoupit a spolusponzorovat tak užitečnou věc. Stejně tak, možná objevíte zajímavou investiční příležitost do něčeho, co bude ladit vašemu oku. Aukce se koná pak počátkem června.

Pozvánka je zde ke stáhnutí, chcete-li ji někomu přeposlat, můžete.

Těšíme se na setkání, přátelé.

Za Venture Club Petr Šedivý a Radim Horák

P.S.

Akce je sice pro členy klubu zdarma: základní členové mají jednu a řádní členové dvě vstupenky v ceně členství. Nicméně všechny, včetně ctěných hostů, prosíme o dobrovolné vstupné. Výtěžek akce bude věnován na pokrytí nákladů produkce sponzorovaného CD. Doporučené vstupné je 200 Kč a doporučená cena CD je 500 Kč. Prosím, počítejte s platbou hotově na místě, formou sponsorského daru. Předem děkujeme.

ARTHOUSE HEJTMÁNEK galerie a aukční dům s.r.o., Goetheho 17/2, Praha 6 - Bubeneč

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.