Sledujte nás

Berlin: Die Sinfonie der Großstadt (20:00 Venture Club)

V pátek 22.9.2017 se koná skvělá společenská a kulturní akce při příležitosti oslavy 1. výročí činnosti Venture Clubu – promítání filmu v kinu Ponrepo, s live doprovodem Bennewitzova kvarteta a následnou párty.  Máte-li rádi staré filmy, zajímají-li Vás reálie Berlína 1927 či skvělá muzika, stavte se. Představení budou dvě – veřejné od 17:30 a klubové od 20:00 hodin a budou stát za návštěvu.  Prostředí kina Ponrepo, film i muzikanti jsou skvělí (kvarteto jsme měli v klubu na koncertu s besedou).

Po představení večer, rezervovaném jen pro Venture Club členy a jejich hosty, by jsme vás rádi pozvali na sklenku vína na malou privátní párty na nádvoří Konviktu.  V případě nepřízně počasí je připravena suchá varianta v kavárně a prostorách kina Ponrepo.

Pozvánka ke stáhnutí v češtině v pdf je zde. Objednání a rezervace vstupenek je možná níže.

Einladung in deutsch in pdf ist hier. Fuer unsere Ventureclubgaeste ist Eintritt um 20 Uhr frei – nur bitten wir um eine Registrierung an unserer WebSeite hier unten. Die Karten schicken wir spaeter per E-mail. Vielen Dank im voraus.

 Berlin: Symphony of a Metropolis (wikipedie, anglicky)
1927 ‧ Nezávislý film/Experimentální film ‧ 1 h 19 min
Datum uvedení: 1. ledna 1927 (USA)
Režisér: Walter Ruttmann
Hudba: Edmund Meisel
Obsazení: Paul von Hindenburg
Scénáristé: Walter Ruttmann, Karl Freund, Carl Mayer
Kamera: Karl Freund, Reimar Kuntze, Robert Baberske, László Schäffer

Objednání vstupenek pro členy Venture Clubu a jejich hosty níže. (Pokud máte zájem o veřejné představení, je k dispozici představení od 17:30 hodin.)

Těšíme se.

Kino Ponrepo, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.