Sledujte nás

Blockchain

Proč se zajímat o Blockchain a co to vlastně přesně je? Kde, jak a kolik se v této oblasti vydělává?

S problematikou nás seznámí a zajímavou investiční příležitost představí Viktor Fischer, managing partner, Rockaway Blockchain Fund.

Prezentaci jsme viděli a velmi nás to zaujalo. Každý známe pojem kryptoměny. Někteří na nich pěkně vydělali – ať už v oblasti držení vlastní kryptoměny – bitcoinu, či stovek jiných – nebo v oblasti těžení kryptoměn – infrastruktutury. Nicméně, užití blockchainu (který zajišťuje nepopiratelnost transakcí a decentralizaci ověřovatelů)  je daleko širší a jiné: obchoduje se s kryptoměnami (trading), běží na něm finanční služby a platební styk. Existují datové projekty. To celé potřebuje infrastrukturní projekty a infrastrukturu, nejen dodávky peněženek na kryptoměny, trezory. Do roku 2030 se čeká, že trh vyroste 300x.

První část večera bude věnovaná blockchainu. V druhé části večera se podíváme na loni otevřený Rockaway Blockchain Fung. Bude prostor i na jakékoliv otázky. V úvahu přichází při zájmu členů i otevření klubového fondu.

Pro účast prosím si rezervujte místo níže, před akcí  obdržíte link na přihlášení. Pro členy Venture Clubu  je vstup v ceně členství. Nečlenové obdrží po registraci níže nebo e-mailem výzvu k úhradě vstupného  v ceně 200 Kč a po uhrazení pak i link na přihlášení. Akce je  – díky trvajícím omezením – jen on-line.

Těšíme se na setkání.

Venture club

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.