Sledujte nás

České kořeny – Švýcarsko-český koncert

Švýcarsko-český koncert z cyklu Hudba bez hranic 2018.

Zveme příznivce a členy klubu na koncert vážné hudby 26. 4. 2018 od 19:00 hodin, akce je organizovaná projektem České kořeny v rámci cyklu Hudba bez hranic 2018. Jedná se již o několikátou akci Českých kořenů, kterou plánujeme navštívit. Projekt ukazuje příběhy lidí, kteří emigrovali z Československa před rokem 1989. Ukazuje ostatním co se svou svobodu získali a jak jí dokázali využít. Rozhodli jsme se jejich úsilí podpořit a tak se budeme jako partneři podílet i na červnovém festivalu Českých kořenů v Praze. Pokud by vás zajímalo více o Českých kořenech, můžete si o nich přečíst zde.

Součástí koncertu bude předání ocenění Artis Bohemia Amicis, které uděluje Ministerstvo kultury ČR, švýcarskému skladateli Stefanu Baumgartnerovi. Těšit se můžete také na světovou premiérou jeho skladby Martinů Strings Prague pod vedením Jaroslava Šonského. Hudbu Stefana Baugartnera doplní Sonata g-moll pro flétnu, viloncello a smyčcový orchest od Johana Sbesthiana Bacha. Na závěr večera zazní ještě Symfonie „La-Paix“ (Mír) – c-moll skladatele Pavla Vranického.

Akce proběhne v nádherných prostorách barokního refektáře dominikánského kláštera na Praze 1. Na akci se platí dobrovolné vstupné.  Pro rezervovaná místa, budeme schopni vám zajistit místo k sezení.

Barokní refektář u dominikánů, Jilská 17a, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.