Sledujte nás

DEN D 11

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Jde o druhé poprázdninové setkání a čeká nás opět skvělý projekt. Tentokrát z oblasti automotive. Chcete i své starší auto ovládat či kontrolovat přes mobil? Jde to… doplníte „zařízení“ a nejen že uvidíte data z auta, ale můžete ho i odemknout, zapnout něco..víte, kde jezdí atd…

Začneme v 17:30 hodin – členskou schůzí, kam mají tentokrát vstup i hosté – podíváme se co bylo a co bude, jaké novinky jsme připravili a připravujeme.  Od 18:30 hodin pokračujeme prezentací projektu a navážeme diskuzí.

Pozvánka v pdf je zde

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projekty seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. Hodina a půl, kterou dnešnímu projektu věnujeme, může pak být větším přínosem všem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je omezen.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.