Sledujte nás

DEN D 13

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Jde o poslední letošní setkání a čeká naprosto výjimečný projekt: ukládání energie. Jde o představení investiční příležitosti ve fázi přípravy velkoseriové výroby, kdy maloseriová plně automatizovaná linka již skoro rok v Praze v Letňanech úspěšně běží. Uvidíme zajímavou technologii, vysvětlíme si principy, trh, užití a i obchodní aspekty. Participace předpokládá podpis RFI a pro předání tištěného business plánu speciálního NDA. Oboje jde vyřešit až na místě, samozřejmě. 

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme prezentací technologické části projektu a od 19 hodin  pak obchodnímu modelu a vlastní investice.  Projekt je otevřený jak pro přímé vstupy, tak ho bude investovat Venture Club Invest.  

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. 

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu RFI respektive i NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je tentokrát opravdu omezen. Čekáme velký zájem.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Tato událost je již plně obsazena.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.