Sledujte nás

DEN D 14

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D na 16.1.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Jde o první setkání  po Novém roce a čeká naprosto překvapivý večer, ve srovnání s tím, co jsme dosud viděli: věnujeme ho rekapitulaci tří běžících a investici nabírajících projektů.

Uvidíme projekt ukládání energie, který ke konci roku měl již klubovou investici přes 14 Mil Kč, dále Petcare, pojištění veterinární péče psů a koček, který nabral zatím 7 mil Kč a projekt PVA Park alfa, který je v závěrečné fázi řízení o získání klubové investice. Jde o představení investičních příležitosti v pokročilé fázi, předcházející uvedení na trh. Uvidíme zajímavé nápady, technologie, vysvětlíme si principy, trh, užití a i obchodní aspekty a možnosti zapojení, včetně očekávaného průběhu návratu investice. Participace předpokládá podpis klubového NDA a pro nové účatníky pak i RFI  pro projekt baterek. Oboje jde vyřešit až na místě, samozřejmě.

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme prezentacemi projektů. Projekty jsou otevřený jak pro přímé vstupy, tak je již investují členové přes Venture Club Invest.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu RFI respektive i NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.