Sledujte nás

DEN D 15 Nanotechnologie

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D na 13.3.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory: NANOTECHNOLOGIE.

Uvidíme projekt  již existující firmy, která v oblasti  déle podniká a má velmi zajímavý produkt: nanoSpace. Večer bude tentokrát více na téma, čím a jak firmu rozvíjet, podpořit obchod s přesahem do nanotechnologií obecně, než nabídka k investici (ale i tento směr je myslitelný). Pan Kůs je předseda Asociace nanotechnologického průmyslu a má přehled o všech projektech v Čechách.

Participace předpokládá podpis klubového NDA a pro nové účatníky pak i RFI  pro projekt baterek. Oboje jde vyřešit až na místě, samozřejmě. Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme prezentací projektu a navážeme diskuzí po prezentaci.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.