Sledujte nás

DEN D 17 Agentura podporující start-upy

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D, již 17. v pořadí, na 15.5.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Tentokrát se na problematiku koukneme pohledem trošku jiným – jak to dělají jiní. I když, jak uvidíte, i tady půjde o podporu projektu, hledajícího (angel) investici. Čeká nás agenture podporující start-upy a její nový projekt. Napsali o sobě:

Kdo jsme? Jsme první čistě inovační agentura v ČR. Naší vizí je přivádět na trh nové úspěšné produkty a služby. Naším řemeslem je identifikace příležitostí, design a tvorba produktů a služeb a jejich uvádění na trh.

Co máme za sebou? Od našeho založení v roce 2011 jsme pracovali pro více než 150 firem v regionu Střední Evropy a pomohli jim přivést na trh více než 40 produktů. Dosud jsme úspěšně spustili a provozujeme 3 startupy – levnatramvajenka.cz, Casually a Práce za Rohem.

Kam směřujeme? Na základě zkušeností, které jsme prací převážně pro střední a velké podniky v průběhu let nabyli, nyní zakládáme vlastní Startup studio s cílem soustředit se na vlastní projekty. Startup studio je koncept podobný filmovému studiu – takové studio během 1 roku „profiltruje“ přes 500 nápadů a ideí, z nichž spustí až 10 nových startupů, které zafinancují investoři v rámci Seed investice.“

Shrneme, za Venture Club: Líbilo by se Vám mít automaticky podíl na každém vyprodukovaném startupu? Tak o toto tady půjde… 

Participace předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě.

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme prezentací projektu a navážeme diskuzí po prezentaci.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

Poznámka: místo konání je tentokrát jinde, pozor, sejdeme se v Modřanech.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Petr Šedivý, předseda Venture club a jednatel Venture Club Invest

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.