Sledujte nás

DEN D 25 – CREATIVE DAY 2: Egodiagram – pomocník v personální diagnostice

Již 25. DEN D jsme se rozhodli podruhé realizovat formou DNE D CREATIVE. Podíváme se společně na nový projekt a budeme diskutovat o možnostech jeho dalšího využití a byznys modelu vhodném pro vstup investorů. Minule koncept DNE D CREATIVE zaujal, ještě jsme ho vylepšili a tak očekáváme podnětnou akci, zajímavou nejen pro členy klubu a investory.

Představí se nám Jan Čepelka se svým projektem Egodiagram – pomocník v personální diagnostice. V 1. částí večera se seznámíme s egodiagramem – jednoduchým způsobem jak rychle nahlédnout do mysli lidí. Egodiagram vysvětluje a usnadňuje pochopení podstaty lidské povahy, chování a vlivu smyslového vnímání na rozhodovací procesy. Je nástrojem řešení mezilidských vztahů, odhalení příčin potenciálních nedorozumění, vyladění výkonu a spolupráce členů týmů.

POZOR!!! Jako přípravu na DEN D creative si máte možnost udělat TEST EGODIAGRAMU připravený speciálně pro členy Venture Clubu. Výstup obdržíte na akci a to při vyplnění nejpozději do neděle 24. 3.

[button link=“https://b2b.egodiagram.com/venture-club/“ newwindow=“yes“] Udělat si test egodiagramu[/button]

V 2. části večera budeme diskutovat o tom, jak tento systém personální diagnostiky, který je již etablovaný v oblasti B2C, rozšířit do segmentu B2B a jak nejlépe expandovat na zahraniční trhy.

Participace na akci předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě. Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme krátkou prezentací projektu a pokračovat budeme vlastním workshopem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.