Sledujte nás

DEN D 26 Analýza chování zákazníků na webu

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další Den D 26 – již existující software pro monitoring chování zákazníků na webu a jeho následná analýza pomocí HIGH-TECH nástrojů typu Machine Learning a Artificial Intelligence. Web, který pak jede na této platformě, je dynamický a nabízí jeho uživatelům  relevantní obsah – relevantní produkty a služby a následně i relevantní remarketing. Koncoví zákazníci jsou hlavně e-shopy a všichni, kteří své služby a produkty prodávají přes web. Na matriály se můžete podívat mezi otevřenými projekty, jako obvykle i předem, jsou zde: Analýza chování zákazníků.

Dejte si Den D do kalendáře – je zajímavé podívat se na nový projekt – očekáváme podnětnou akci, zajímavou nejen pro členy klubu a investory. Uvidíme něco, co jde – podle nás – investovat,

Participace předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě. Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme krátkou prezentací projektu a pokračovat budeme vlastním workshopem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.