Sledujte nás

DEN D 27 Aquaponie

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další Den D – již č. 27. Podíváme se na již fungující projekt aquaponických farem. Farmy se zabývají chováním ryb a pěstováním zeleniny. Sklizeň například listového salátu mají i 13x ročně. Projekt má referenční pracoviště na několika místech v Čechách, partnery v zahraničí a pro další expanzi hledá partnery. Investovat můžete konzervativně – nákupem dluhopisu projektu, stejně tak se podílet přímo na společně připraveném pracovišti – další aquaponické farmě. A protože jsme našli synergie mezi tímto modelem a jiným naším potenciálním projektem, velmi rádi jsme kývli na představení projektu na Dnu D 27.

Participace předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě. Pokud nejdete jako členové klubu na výbor (což můžete) v 17 hodin, začneme prezentací projektu v 18:00 hodin. Od 17:00 se koná výbor klubu, který schvaluje výsledky hospodaření za rok 2018.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.