Sledujte nás

DEN D 33 – OCEANs – ZRUŠENO

S lítostí vám musíme oznámit, že jsme z důvodu vyhlášeného stavu nouze nuceni akci zrušit. O změně termínů budete informování.

Během tohoto Dne D vám chceme představit další investiční možnost, projekt OCEANs. Jedná se o řetězec gastro provozů – fresh gourmet bister rychlého občerstvení s rybím sortimentem. Za projektem stojí největšího dovozce a prodejce čerstvých ryb a mořských plodů v České republice OCEAN48 s ročním obratem přes 60 miliónů Kč. Součástí společnosti je osm maloobchodních prodejen v Brně, Olomouci a Hradci Králové, jejichž sortimentem jsou čerstvé mořské ryby, mořské plody, vlastní rybí produkty a doplňky k sortimentu.

Zázemí a zkušenosti zavedené firmy však nejsou jediným plusem tohoto projektu, pod hlavičkou OCEAN48 již také proběhl dvouletý testovací gastro provoz prodeje rybích jídel s velmi pozitivními ohlasy.

Za projektem stojí Martin Baráček, prokurista a spolumajitelem společnosti OCEAN48, a o menu bistra, dohled nad procesy v kuchyni a nad kvalitou se postará šéfkuchař z hotelu MIURA v Čeladné Michal Goth. Plán projektu OCEANs je v následujících 5 letech otevřít 15 vlastních bister v ČR.

Program DNE D

17:00 – 18:00 hod. probíhá aktualizace ke všem zainvestovaným projektům klubu a představení nových investičních příležitostí.

18:00 – 20:00 hod. pokračujeme krátkou prezentací žadatelů. Na prezentaci navazuje diskuze a vyjasnění všech bodů, které zájemci o investování potřebují k rozhodnutí o investici.

Podklady k prezentaci

Podklady k projektům mají všichni členové klubu k dispozici předem ve vnitřní sekci webu, abychom čas využili efektivně a získali o projektu všechny potřebné informace.

Účast na DNECH D vyžaduje podpis klubového NDA!
Pokud nejste členy klubu a chcete se účastnit, lze dohodu o mlčenlivosti vyřešit na místě.

Akce je pro všechny řádné členy klubu zdarma. Základní členové se mohou účastnit za úhradu 1000 Kč.
První vstup pro hosty je volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.