Sledujte nás

Den D 37 FrutiGo

Po mnoha startupech, softwarových projektech a začínajících projektech se tentokrát podíváme na příležitost investice do průmyslového podniku, kde vzniká produkce v BIO kvalitě, něco hmotného, zdravého. Platí zde tvrdá čísla a poctivé řemeslo:

FrutiGo je společnost s tradicí od roku 1938. Tradiční český zpracovatel a výrobce přírodních produktů vysoké kvality v BIO a konvenční kvalitě ve výrobním závodě ve Východních Čechách se zaměření na výrobu: ovocných a zeleninových koncentrátů, sirupů, šťáv, sušených produktů, ovocných zákvasů a bylinných produktů.

FrutiGo hledá financování pro další rozvoj a současně s projektem se nabízejí další synergie. Podklady v platformě členové najdou jako obvykle.   

Od 17ti hodin běží setkání členů a hostů, od 18ti hodin pak vlastní prezentace. Díky Covid situaci se sejde užší pracovní skupina v sídle klubu a většina zájemců bude jen ON-LINE.

Pro přihlášení prosím použijte registraci níže. Před večerem, pokud se hlásíte on-line, pak obdržíte link na přihlášení. Během večera bude prostor na dotazy, ať už přes chat, či osobně.

Opakované přihlášení na akci je možné jen členům Venture Clubu. Nemáte členství a už jste u nás byli? Udělejte si registraci do klubu a můžete se přihlásit. První návštěva je možná i bez členství.

Děkujeme a těšíme se na zajímavý večer.

Petr Šedivý

Venture Club z.s.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.