Sledujte nás

Den D 42 Automobily ZEBRA, potřetí

21.9. se podíváme potřetí na projekt, o kterém víme druhý rok – společnost ZEBRA GROUP vyrábí moc pěkná auta, určená pro komunální služby, s desítkami různých nástaveb. Projekt vypadá moc dobře.

Poprvé jsme je viděli na HE3DA dnu v Letňanech, podruhé před prázdninami letos. Auta existují ve verzi jak s dieselovým (od ledna CATEPILAR) , tak i elektrickým pohonem i 4×4 se vzduchovým podvozkem. Vše kategorie ŘP B, do 3.5 tuny, ale dají se zvětšit. A protože projekt se líbil (podívejte se na záznam minulé akce u projektu mezi Investicemi), připravili jsme projekt již s konkrétním rámcem investice. ((Píšeme to v červenci, tak trošku předbíháme, ale vše k tomu směřuje))

A proč název ELZEBRA? Protože jde o nízko-emisní variantu komunálního víceúčelového vozidla ZEBRA, kterou lze označit také jako Emission low a proto ELZEBRA, která umožní činnost všech obvyklých nástaveb. 😉

Na akci sice neuvidí účastníci opět ELZEBRU, ale podívat se můžete na fotografie z minulé akce – v Galerii.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí – prezentaci, přehledu podmínek tranše a očekávané výnosnosti (plánujeme dividendu i exit)). Je tam i odkaz na minulý ZEBRA den D – nahrávku. Kdo nebyl na prvním obecném dnu – podívejte se.

Stále platí, že elZEBRA  může používat baterie HE3DA a tak naše zapojení dává dvojí smysl. Zajistíme prostředky na expanzi, pomůžeme radou a můžeme zajistit pro zájemce baterie He3da.

Program:

17:00 – 17:50 Výbor, seznámení účastníků Dne D

18:00 – 20:00 Prezentace, s online přenosem, na 5. patře, ve velkém sále, ZEBRA a VENTURE CLUB

Den D je tentokrát dostupný členům VENTURE CLUBU i nečlenům, ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže. Drobné občerstvení zajištěno. COVID: předpokládáme, že jste s negativním testem, po očkování nebo po prodělání onemocnění covid19 a zdraví, pokud se účastníte osobně.

Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.