Sledujte nás

Den D 50 BITDCA moderni fintech start-up řešení

Den D 50 věnujeme modernímu fintech start-up řešení. Projekt Bitdca představí aplikací – investiční platformu – s globální ambicí, postavenou na technologii blockchainu. Účast předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Bitdca projekt existuje druhý rok a na přípravě pracuje početný team. A proč se o něj zajímat?

  • Bitdca přichází s novým a unikátní způsobem investování, který je inspirován současnými trendy. Spojujeme několik (na trhu úspěšných)
    řešení, tím přinášíme nový způsob investování s obrovským potenciálem.
  • Bitdca je připravován tak, aby mohl být od počátku distribuován v celé EU + UK. Jak po stránce právní, tak i po stránce vyspělého technického řešení.
  • Přesah Bitdca je globální a v budoucnu má potenciál pro oslovení stovek tisíc klientů po celém světě a skutečně značný růst.
  • S projektem spolupracují silní partneři jako je Baker McKenzie, MasterCard, iDenfy, Walless a další.
  • Projekt je v pokročilém stavu

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí. Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 17:50 představení účastníků, komentáře k projektům klubu

18:00 – 20:00 BITDCA fintech start-up řešení se představuje

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno. Pro nečleny není vstup možný, omlouváme se. Chcete-li, udělejte si minimálně členství, podmínkou je možnost uzavřít NDA, týká se i on-line vstupu. Nebo nás navštivte na některé z otevřených akcí určené i pro nečleny, pátečním klubovém ránu nebo na prezentaci.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.