Sledujte nás

Den D 56 voxtox.fm streamovací platforma a zvuková sociální síť

Den D 56 věnujeme nové audio sociální síti voxtox.fm. Revoluční aplikaci, která umožní vznik nové generaci rozhlasového vysílání: komunitních stanic s obsahem odpovídajícím individualitě uživatele. Cílí na personifikovaný poslech, jehož základní jednotkou je jeden uživatel, kterému jsou doručeny informace přesně podle jeho volby. Koncept reaguje na současný trend, kde úlohu velkých mediálních domů přebírají influenceři. Protože jde o platformu s širokým záběrem, umožňuje voxtox.fm spravovat zvukové stopy pro další využití: vedle rádií pro města, školy, firmy, letiště, nebo marketingové akce lze aplikaci použít také jako audio průvodce, nebo hlasový informační systém. Vše za pomoci QR kódů – stačí oskenovat.

Zkuste to níže: Aplikaci stáhnete zdarma, autorská práva k hudebním dílům jsou vypořádána. Proto je možné libovolně poslouchat, tvořit a do svého feedu přidávat ty, kteří vás zajímají. Na této platformě se potkává obsah vytvářený automatizovaně pomocí AI s obsahem autentickým vytvořeným lidmi v dokonalém mixu. Na voxtoxu najdete všechny potřebné nástroje, které tvůrce potřebuje pro vytváření obsahu. Od RSS kanálů přes text to speach v 67 jazycích až po automatizovaný překlad a vytváření osobních audio avatarů.

 

Účast na Dnu D předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo minimálně registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí).

Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky. Poslechnout si krátký úvod můžete zde přes QR kód – obsahuje link na voxtox.fm stream:

Využití aplikace, která je zdarma, je široké. Můžete poslouchat hudbu a tvořit si playlisty. Můžete poslouchat , tvořit a sdílet své podcasty. QR kódem se zvukovým záznamem označit své výrobky. Tvořit audio průvodce po galerii, městě či v mapě. Nahradit třeba písemný oběžník po firmě zvukovou nahrávkou. Jde o reklamní prostor. Nebo třeba taky možnost slyšet svůj oblíbený rozhlasový pořad později či přerušit si jeho poslech a pokračovat později. Platforma voxtox.fm a streamovací aplikace je vlastně i zvukovou sociální sítí a nebo vaším privátním rádiem pro vaše posluchače.

 

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k novinkám v klubu

18:00 – 20:20 voxtox.fm, Milan Kožíšek, co-founder

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, doporučujeme je výhodnější udělat si minimálně základní členství. Lze koupit vstupenku ale i bez členství – pokud se registrujete a podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.