Sledujte nás

Den D 60 Cestovatelský marketplace

Den D 60 – věnujeme inovativní on-line platformě pro cestovatele – cestovatelskému marketplace, který spojuje cestovatele a zákazníky. Cestovatelé zde mají své itineráře, zkušenosti a najdou další informace. Platforma doplní služby: hotely, ubytování a třeba letenky či jinou dopravu. A kdokoliv může koupit balíček služeb na jednom místě. To vše za zajímavou cenu, konkurenceschopnou běžné cestovní kanceláři a nabízející třeba i individuální zážitek, nejen obvyklý hromadný zájezd. 

Pro další rozvoj hledá projekt neveřejně další investici – a Venture Club ji představí na dalším Dnu D, již 60. v pořadí. Projekt jsme viděli vlastně dvakrát, majitelé jsou správně zapálení a zkušení v oboru i v podnikání. Za minulý rok projekt vyrostl o 400% a letos chystá to samé, růst o 400%. Blíží se černým číslům a do roku 2030 chce být jednorožcem, kótován na burze a nebo udělat zajímavý exit.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí) již nyní. Doporučujeme, podívejte se na teaser předem, lépe si připravíte otázky. Další materiály – prezentaci a BP – budeme publikovat ještě několik dnů před prezentací.

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k novinkám v klubu:

18:00 – 20:20 Cestovatelský marketplace

 

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, doporučujeme je výhodnější udělat si minimálně základní členství. Lze koupit vstupenku ale i bez členství – pokud se registrujete do klubu bez členství a pak podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.