Sledujte nás

DEN D 7 Projekty v plenkách

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Tentokrát se podíváme na inovační projekty, ve stádiu prototypů, z oblasti hydrodynamiky, motorů, tepelných čerpadel. Probereme jak konkrétní projekt hledající investici, tak se podíváme na problematiku rozvoje inovačního centra a cestu výrobku od nápadu do seriové výroby.

Začneme v 17:17 hodin seznámením se mezi sebou a představením nových členů klubu a od 18 hodin pak prezentací projektů – projednání mezi investory, ve dvou hodinových blocích.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projekty seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. Hodina, kterou tomu kterému projektu věnujeme, může pak být větším přínosem všem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je omezen.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.