Sledujte nás

DEN D 8 Sociální služby

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory, tentokrát z oblasti sociálních služeb. Projdeme typy a způsob financování pobytových zařízení pro seniory a projekt „Azylová dům pro rodiny s dětmi“ se sociálními podniky. 

Prvním tématem nás provede Bc. Zuzana Kulhavá, působící dříve na různých pozicích ve státním i soukromém sektoru v pobytových a pečovatelských zařízeních. Projekt azylového domu pro matky s dětmi uvede Lukáš Neruda, expert na dotační tituly s praxí z neziskových organizací.

Začneme v 17 hodin SOFT BEGINNING networkingem a představením nových řádných členů klubu a od 18 hodin pak prezentací projektů – vždy 45 minut s firmou a 15 minut bez – projednání mezi investory. Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projekty seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. Hodina, kterou tomu kterému projektu věnujeme, může pak být větším přínosem všem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je omezen.

Pozvánka ke stáhnutí

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.