Sledujte nás

DEN D 9

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Jde o poslední předprázdninové setkání a bude jiné než obvykle. Začneme v 17 hodin – výborem spolku, tentokrát veřejným i pro účastníky Dne D. Mimo zhodnocení prvního roku činnosti a výroční zprávy nás čeká obvyklé představením nových řádných členů klubu. Od 18 hodin pokračujeme prezentací projektu – tentokrát strojírenského projektu – 45 minut s firmou a 15 minut bez – projednání mezi investory. Místo druhého projektu probereme „sami sebe“ – s cílem říci si více, co náš čeká dál a které projekty a jak chceme dál dělat.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projekty seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. Hodina, kterou tomu kterému projektu věnujeme, může pak být větším přínosem všem.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas, počet míst je omezen.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.