Sledujte nás

Den D 34 Greenbuddies Charging

Otvíráme další klubový projekt – tedy, pokud se bude večer líbit. A věřte, máte se na co těšit. Vstup je jako obvykle v ceně členství pro řádné členy, základní členové mají vstup za úhradu. Stream večera je k dispozici členům zdarma. Téma napovíme podle obrázku… a již šlo mailem dříve: zvažujeme vstup do firmy Greenbuddies Charging, kde jeden ze společníků je dlouholetý člen klubu, Ing. Aleš Spáčil. Podklady jako obvykle najdete v Investiční platformě (řádní členové po přihlášení do stránek klubu již dnes, ostatní týden před akcí).

Nabízí se investice do firmy, zastřešující dodavatele technologií dobíjení automobilů, úložišť a podobného sortimentu, působící v západní Evropě. Greenbuddies Charging navazuje na úspěšný projekt majitelů – firmu Greenbuddies, která druhý rok činnosti dosáhla obratu cca 150 mil Kč a postavila již k 300 FVE, pomocí sítě partnerů – firem i jednotlivců. Idea je, to samé nyní po ročním studiu trhu opakovat v navazujícím sortimentu, třeba i s využitím našich rezervačních smluv He3da, MES. Jedním z majitelů Greenbuddies Charging je i Ing. Aleš Spáčil, člen klubu, kterého déle známe. Mimochodem, propojil násl i PetExpert svého času. Čeká nás každopádně zajímavý večer.

Sejdeme se již v 17 hodin, první hodina je určena na rekapitulaci novinek a seznámení se. Vlastní prezentace začíná v 18 hodin a obvykle trvá i s diskuzí déle, než do plánovaných 20ti hodin.

Přihlášení níže, jako obvykle.

Těšíme se na setkání a věříme, že půjde o další klubem investovaný projekt!

Petr Šedivý

P.S.

Online vstup formou streamu je možný také – pouze pro členy Venture clubu a pouze po přihlášení předem.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.