Sledujte nás

První dojem s elegancí, Denis Tureček hostem klubu

Venture Club podporuje vzdělávání a tak jsme se rozhodli pozvat rétora, mentora a trenéra komunikace Denise Turečka. Témat by mohlo být více,  pořádá například kurzy v oblastech strategie vlivu, networkingu a budování profesní sítě či mistrovství prvního dojmu.  My se budeme bavit o okruzích manažerských či obchodních dovedností a ostatních human-skills, které k tomu patří. Mimo jiné etiketa, rétorika, ovlivňování atd.

Uvedené jistě bude nejen na efekt ale i efektivní, protože součástí bude trénink (anotace je zde). Určitě zmíníme i  „představení a první dojem“, což je něco, na co by se měl zaměřit téměř každý, kdo přijde do kontaktu s lidmi. To jsme všichni. Denise Turečka můžete znát i s jeho spolupráce s Kateřinou Braithwaite, ze vzdělávací společnosti BW Talks.

Denis Tureček se specializuji se na rétoriku, etiketu a celkovou komunikaci. Od prvního do posledního dojmu. Pro úspěch v životě je potřeba víc než jenom peníze. Dnes jsou to kontakty, informace – sociální kapitál – umět komunikovat. Bude to zajímavý večer.

Registrace na akci níže – tentokrát ale pouze osobně, bude více i praktická a to nejde moc streamovat. Vstup je tentokrát pro členy v ceně členství, pro ostatní hosty za úhradu mírného vstupného. Akce je přístupná i bez členství v klubu, po přihlášení a úhradě vstupného předem, kartou, převodem, nebo na místě hotově či QR kódem.

Těšíme se na viděnou.

Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.