Sledujte nás

Ekonomika a inflace v Evropě 2021, IRQ

Na úterní večer v Parku Atrium máme předjednaného zajímavého hosta – Zdeňka Tůmu, bývalého guvernéra ČNB, věnující se aktuálně IRQ funds (článek z Forbesu si přečtěte zde). Čekají nás dvě části večera. Podíváme se na vývoj ekonomiky a inflace v Evropě covidové, roku 2021. Předchozí aktivity hosta dávají předpoklad zajímavého pohledu na svět. Druhá část večera nabídne možnost účasti a zajištění se – proti obvyklým projektům Venture clubu – bezpečným fondem kvalifikovaných investorů – IRQfunds.com.

IRQ je real estate fond, věnujícímu se developmentu a provozujícími nájemné bydlení. Je to po horečném nákupu administrativních a obchodních center příjemná změna fokusu. Bude-li se to líbit, možná otevřeme klubový fond, který by umožnil investovat do pětileté investice, s průměrným čistým výnosem pro investora na úrovni 8% p.a.

Ať už z pohledu zajímavé přednášky anebo seznámení se s konzervativní investicí, stavte se. Čeká nás večer plný informací, kde bude místo i na položení jakýchkoliv otázek.

Registrace níže pro osobní nebo on-line účast. Pro osobní účast platí: předpokládáme, že jste očkováni, nebo máte za sebou prodělání covid 19, nebo negativní test a hlavně, cítíte se zdraví. Rádi se s Vámi potkáme. Drobné občerstvení zajištěno – registrace předem nutná.

Těší se

Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.