Sledujte nás

Informační večer společnosti ThomasLloyd

 

Společnost ThomaLloyd patří k výborným příkladům, jak může běžet velmi stabilní dlouhodobý investiční projekt. Stále zůstává velmi zajímavý pro klienty. Několik členů Venture Clubu, včetně mne, má ThomasLLoyd v různých podobách ve svém portfoliu již delší dobu. Zdá se, že hlad po energii v Asii, versus stav z pohledu nerostných surovin, nárůst populace, rozvoj  výroby a znalost místních podmínek nahrává a energetice se bude ještě dlouho dařit. Umět najít, koupit, optimalizovat, profinancovat, postavit a prodat projekt výstavby infrastrukturních energetických zdrojů se prostě vyplácí. Projekt můžeme jen doporučit.

Máte-li zájem dozvědět se více o novinkách a možnostech investování, ideální příležitost bude ve středu 17.5., v sídle společnosti v paláci Archa, proti Bílé Labuti. Jsou k dispozici nové české dluhopisy, otevírá se i splátkový projekt, SICAV produkty… Chcete-li doplnit portfolio či jen zjistit, jak projekt pokračuje, přijďte se podívat.

Máme se na co těšit.

Petr Šedivý

P.S.

Registrace níže nutná, vstup jen pro přihlášené předem. Více informací o Thomas LLoyd najdete na jejich webu, psali jsme o nich i zde.

ThomasLloyd Cleantech Infrastructure (Czech) a.s., Na Poříčí 1046/24, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.