Sledujte nás

Investice do komodit

První vzdělávací akce Venture Clubu v r. 2020 bude věnována investování do komodit. Mezi komodity patří např. zlato a jiné drahé kovy, ropa, káva a další produkty jednotné hodnoty a kvality vyráběné ve velkém množství mnoha různými výrobci.

Komodity jsou dalším segmentem vhodným pro investování, kterým investoři mohou vhodně doplnit své investiční portfolio. Do tématu nás uvede Petr Saic, podnikatel a investor s 14letou zkušeností ve finančním poradenství. Zabývá se vzděláváním a zvyšováním finanční gramotnosti v ČR, přednáší na VŠ.  Není prodejcem žádné obchodní společnosti s komoditami.

V první části se budeme věnovat aktuálním fázím ekonomického cyklu. Podíváme se na to, proč investovat do komodit a jakou část investičního portfolia by komodity měly tvořit. V druhé části se zaměříme na zlato a stříbro a detailněji si vysvětlíme jak to funguje s jejich cenou, těžbou a zdaněním.

Pokud se chcete na akci předem naladit, podívejte se na webinář Proč a jak investuji do zlata a stříbra?!, které Petr Saic publikoval v srpnu 2019.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, diskutovat a sdílet své zkušenosti.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.