Sledujte nás

Klubové ráno 17

Zveme Vás na 17. snídani Venture Clubu – díky situaci  – první virtuální. Sejdeme se online. Špatná zpráva je, že snídani, kávu a jiné laskominy si zajišťuje každý sám. Dobrá zpráva je, že se můžeme vidět v ranním obvyklém čase. Malým bonusem pak, že je meeting zdarma, i pro hosty. Pokud Vás setkání zajímá, prosíme o registraci níže. Den před akcí obdržíte pak email s odkazem, přes který se můžete na náš Microsoft Teams Meeting připojit.

Jedním z hlavních přínosů našeho klubu je diskuze a předávání zkušeností. Někdy kvůli nabitému programu většiny akcí nezůstane dostatek času na neformální popovídání. Klubové snídaně se tak staly místem, kde máme čas a prostor probrat vývoj investic, nové projekty ucházející se o získání investora a další plány a nápady pro klub do budoucna.  Zároveň se více poznáme, což přispívá k příjemné atmosféře v klubu.

Snídaně se konají pravidelně 2. pátek (díky Velikonocům tentokrát třetí, dne 17.4.) v měsíci od 8:00-10:00 hod., dejte si je předem do kalendáře. Potkáváme se on-line, po dobu nouzového stavu.

Online snídaně je zdarma. Program zahrnuje bohatý neomezený snídaňový bufet Vaší „ledničky“ a nádavkem příjemnou společnost členů našeho klubu. Registrace na akci předem je nutná – jen přihlášení obdrží link na připojení. Děkujeme za zájem a těšíme se na viděnou.

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.