Sledujte nás

Longevity – Tajemství dlouhého a zdravého života

Venture Club podporuje vzdělávání a tak jsme se rozhodli pozvat Karla Šimka věnujícího se tématu  dlouhověkosti: tedy zdravému životnímu stylu, stravě a pohybu a vlastně vším, co s tématem longevity souvisí. Můžete ho znát z projektu Adventurer – je jeden ze zakladatelů a CEO platformy pro dobrodruhy, cestování a hiking.

Dlouhý a kvalitní život by ráda měla většina lidí. Karel Šimek je sportovec a tématu se věnuje systematicky. Moc se nám líbilo heslo, co má na svém profilu Linkedin: Nejlepší cesta jak předpovídat budoucnost, je ji vytvořit. Klasická západní medicína dělá divy, příroda a člověk sám může udělat ale ještě více. Tedy, pokud víte jak na to, nebo si dáte poradit. Můžete se těšit na inspirativní večer.

Večer je určen pro každého, kdo touží nejen prodloužit svůj život, ale také zlepšit jeho kvalitu, žít zdravě a s radostí. Odhalte, jak zásadní je propojení běžných denních aktivit a jak efektivně začlenit zdravé životní návyky a principy dlouhověkosti do svého každodenního života.

  • Co znamená žít dlouho a co vše ovlivňuje naši životnost
  • Biologické principy: Základy fungování našeho těla, proč stárneme a jak můžeme tyto procesy stárnutí ovlivnit
  • Kruh Života: Jak si postupně a efektivně osvojit životní styl dlouhověkosti. Konkrétní tipy a příklady od spánku, stravování, přes stres až po cvičení a různé biohacky

Co o sobě napsal Karel Šimek: „O zdravý životní styl a téma dlouhověkosti se zajímám přes 7 let, kdy jsem za tu dobu vyzkoušel řadu věcí, které pravidelně aplikuji. Několikadenní půsty – od 30h až po 100 hodinové, otužilecké výstupy, intenzivní cvičení i velké sportovní výzvy pro mé tělo a mysl (10 vrcholů v 10 dnech a další). Vyzkoušel jsem na sobě řadu „experimentů“, hlídám si čím se stravuji, dohlížím na kvalitu spánku a snažím se vše měřit abych mohl sledovat dlouhodobý trend.“

 

Registrace na akci níže. Vstup je tentokrát pro členy v ceně členství, pro ostatní hosty za úhradu mírného vstupného. Akce je přístupná i bez členství v klubu, po přihlášení a úhradě vstupného předem, kartou, převodem, nebo na místě hotově či QR kódem.

Těšíme se na viděnou.

Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Tickets

Typ lístku Cena Počet míst
Ticket - člen klubu - osobně
v ceně členství 1 x vstup
0,00Kč
Standard Ticket
Vstup pro jednu osobu
200,00Kč
Ticket - člen klubu - online
v ceně členství 1x vstup
0,00Kč
Standard ticket online
stream pro jednu osobu
200,00Kč

Registration Information

Booking Summary

Vyberte prosím alespoň jedno místo a pokračujte v rezervaci.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.