Sledujte nás

Novinky ve výrobě baterií 23

Pro lepší informovanost investorů projektu výroby baterií jsme zorganizovali meeting, na pondělí 29.7.2024 podvečer, v 19 hodin – navazuje na návštěvu v Horní Suché plánovanou na týden před tím. Pokud jste investory projektu a máte-li u VC registraci, po přihlášení níže obdržíte před akcí email na vzdálený přístup na meeting přes Microsoft Teams a můžete se připojit.  Déle jsme si o baterkách nepovídali (pokud nesledujete tedy platformu, tam něco píšeme pravidelně) –  povíme si, co nového.

Upozornění: akce je určena v těchto dalších kolech – akci opakujeme s aktualizací informací – jen členům Venture Club z.s. Pokud máte zájem sledovat informační servis k projektu pravidelně, udělejte si u nás členství. Registrace do klubu je zde. Bez registrace ve Venture Club z.s. nebude účast na této akci možná. Stejně tak, přístup do chráněné zóny webu je jen pro registrované členy.

Akce je pouze on-line a pro stávající investory – členy Venture Clubu – zdarma. Další informace na vyžádání, nebo v chráněné zóně projektů.
Petr Šedivý
Jednatel Venture Club Invest s.r.o., předseda výboru spolku Venture Club z.s.

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Tickets

Registration Information

Booking Summary

1
x Standard Ticket
0,00Kč
Celková cena
0,00Kč

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.