Sledujte nás

Prázdninová akce 1: Vinohrady a Grébovka jinak

Procházka po Královských Vinohradech s Markem Tomanem

Letošní letní procházka Vám odkryje architektonické krásy Královských Vinohrad a  skrytou  historii míst, domů a osobností v nich žijících. Naším známým a skvělým průvodcem bude stejně jako loni  pan  Marek Toman, spisovatel a diplomat, který o Vinohradech napsal celou knihu.

Během procházky se  dozvíme osudy staveb a lidí v okolí náměstí Míru, Francouzské ulice a Grébovky, kde v parku  prohlídka skončí společnou návštěvou zahradní kavárny. Tam nás očekává neformální  pohoštění.

Ti, kdo byli s námi loni na procházce po Pohořelci, jistě potvrdí, že Marek Toman je nejen erudovaný  znalec, ale zároveň zábavný společník.  A budete překvapeni, kolik příběhů skrývají domy, které denně míjíme.

Společná vycházka začně v 18 hodin na schodišti kostela sv. Ludmily na náměstí Míru, potrvá asi 1,5 hodiny a  posezení v krásné secesní zahradní kavárně ukončíme kolem 22 hodiny.

Jste srdečně zváni!  Nezapomeňte si rezervovat místo! Jsme omezeni kapacitou restaurace – pavilonu na 20-25 lidí nejvíce. Vstupenky níže, rezervace jako obvykle.

Zdraví

Radim Horák a Petr Šedivý

 

 

Kostel sv. Ludmily, Náměstí Míru 1219/2, Praha 2

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.