Sledujte nás

Flipping, coronavirus a investice do nemovitostí

Dnešní večer věnujeme jiné oblasti užití digitálních dat dostupných na Internetu, než minule. Podíváme se, jaké mají využití data pro realitní trh a investování v realitách. Zhodnotíme též, jak reaguje nemovitostní trh na coronavirus. Podíváme se blíže na Flipping – což je proces vyhledání nemovitosti pod cenou, její rekonstrukce a následný prodej, kde by celý tento proces neměl přesáhnout dobu jednoho roku. Že správně provedený flipping může vést k vysokým ziskům není nic překvapivého. Problém Českého trhu však může být nedostatek těchto příležitostí.

Proto se v tomto případě zaměříme na Flipping v USA, primárně na Floridě, kde je vše řízeno Čechy kteří tam dlouhé roky bydlí a věnují se realitní a Flipping činnosti.

Projekt má několik základních plusových stavebních kamenů.

  • Vlastní unikátní technologická platforma, která na základě desítek vstupních parametrů vyhledává nemovitosti pod cenou z volného trhu i z dražeb v celých USA – během prezentace bude ukázána.
  • Externí risk managament ve spolupráci s velkým USA fondem 5Arch.com, který dohlíží na proces koupě, proces rekonstrukce jako stavební dozor, i proces prodeje.
  • Zkušenosti majitelů od roku 2014 s flippingem, s realitami od devadesátých let. Viz
  • Track record flipu několika nemovitostí se ziskem v řádech desítek % p.a.

Možnost investování je přes českou entitu nebo i – potenciálně – přes náš klubový fond, v pozici strategického business partnera. Prezentaci zajistí Ondřej Kavka, jeden ze spolumajitelů projektu.

Těšíme se na zajímavý večer. V případě zájmu prosím o přihlášení níže. Před vlastní akcí pak obdržíte link na přihlášení.

Srdečně zve

Petr Šedivý  a  Ondřej Kavka

 

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.