Sledujte nás

Hodinářství a investiční hodinky

I hodinky mají své místo na trhu a v investicích, jak uvidíte, i v roce 2020. Historii hodinářství, speciálně minulého století a současný stav nám představí etablovaný obchodník a hodinář, zastupující známé švýcarské a německé privátní značky.

Pozvali jsme pana Maria Gašpara, přispěvatele nejnavštěvovanějšího hodinářského fóra na světě Watchuseek, hlavního partnera Nosíme hodinky! – najrelevantnější skupiny hodinářských fanoušků v České republice a na Slovensku. A hlavně, skvělého hodináře, s 14-ti letou praxí.

Podíváme se s ním na produkci švýcarských manufaktur, kde vznikají i jednokusové originály, v té nejvyšší kvalitě. Mario připravil nový e-shop cílící na evropské trhy a má za sebou několik projektů výroby limitovaných sérií hodinek, například 54 kusové série RAF hodinek (viz úvodní obrázek), vycházející z sériového modelu MILITARY firmy DAVOSA. Produkce se prodala ještě před tím, než se vyrobila, mimochodem. V přípravě je nová limitovaná série s názvem North Pole – a budete-li chtít, můžete si ji nejen objednat, ale i investičně se na projektu, který právě startuje, účastnit.

Večer bude mít dvě části: první, seznámení s oborem, včetně historie a současnosti. V druhé části večera detailně projdeme připravovaný projekt výroby limitované série. Jako malou ochutnávku budeme mít k dispozici i více exkluzivních modelů opravdu krásných hodinek, jak pánských, tak dámských modelů klasické manufakturní výroby, ve švýcarské a německé kvalitě.

Večer je určen jen pro členy a klubové hosty, kteří se předem registrují níže.

Těšíme se!

Za Venture Club zve Petr Šedivý, ve spolupráci s Janko Boroněm, Alatyr SK, kterému tímto děkujeme za zajímavý tip 😉

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.