Sledujte nás

Prezentace Salia, Petr Sluka

Salia Group, efektivní alternativní investice a malý výlet do podílových fondů a akciových trhů  – Petr Sluka, investor

A co napsal Petr Sluka o semináři? „…Co Vám mohu slíbit je, že na tomto semináři vystoupím s tématem, které zpracovávám již několik měsíců a nechával jsem si jej na speciální příležitost. A tou byl rozhodně seminář v mém rodném městě – Liberci. Ale ten jste nestihli, tak je příležitost nyní. A těšit se můžete i na další speakry, kteří si pro Vás připraví zajímavá témata.

Není na škodu připomenout si, proč jsme vznikli. My, kteří nad fungování s financemi přemýšlíme, máme vyhráno, ale je nás stále málo. Spousta lidí dnes tráví desítky hodin týdně prací, aby vydělali peníze, ale přitom nemají pár desítek minut na to, aby se zamysleli, jak s nimi hospodaří.“
 
Pro koho je seminář určen? Jak pro současné členy klubu, tak i pro Vaše partnery, kolegy, přátele, kamarády. Je jen na Vás, koho s sebou chcete na akci přivést a ukázat mu, jak náš klub funguje. Klub není jen o partnerech, kteří nám stabilně vydělávají kolem 20% ročně již více než 6 let. Ale hlavně je to o nás a našem osobním rozvoji a vlastním fungování s penězi. O zákonech, které ve hře na peníze platí. A kde jinde má člověk lepší možnost se je naučit než od těch, kteří tato pravidla již znají.
 
Cena semináře: pro členy Venture clubu je Zdarma, pro ostatní 400 Kč. Registrace níže. Uzávěrka přihlášek je v pátek 25.11. ve 20:00. Vzhledem k tomu, že se jedná o atraktivní akci, počítám, že se akce naplní do několika dnů, proto bych neotálel.
Prosím rozšiřte i mezi kolegy.
 
Těším se na setkání právě na této akci
 
Petr Sluka a Petr Šedivý

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.