Sledujte nás

První Výbor v roce 2017

Přijměte prosím pozvání na první letošní výbor klubu Venture Club, do paláce Konvikt. V úterý 10.1., 17-20 hodin.

Na programu máme více témat a budu rád, pokud se nás sejde co nejvíce. Máme za sebou 4 měsíce fungování a tak i krátká rekapitulace je na místě, včetně toho probrat, jak nejlépe dál. Startovali jsme v osmi lidech, je nás nyní 16. 9 řádných a 7 základních členů…V Projektech je asi 8 nových věcí, jde o to si říci co dál s nimi. A samozřejmě, máme nástřel akcí na první měsíce a bude fajn si též k tomu říci více. Zajímavou sumarizaci koncepce udělal pan Jung, chci Vám ji ukázat. Nabízí se otázka, co změnit v dosavadní práci tak, abychom byli více a dříve úspěšní, než dosud.

Program: 

17:00 pozval jsem dva kandidáty na řádné členství, pana Koptu a Nezdaru (pan Jung, kterého znáte z prezentace nafta DenD 2, zatím členství odmítl – přesto pomoci chce). Počítám, že rovnou mohou zůstat na výboru, bude-li výbor souhlasit a oni mít zájem. 

18:00 Marek Šarbort – startup viz projekty; videoprezentace startupů a možnosti spolupráce s klubem.

18:30 Projití projektů a příprava Den D 5 – 31.1.2017. V sekci projekty jsou všechny zmíněné – Kategorie V Jednání. Podívejte se, potřebujeme vybrat… a samozřejmě i zajistit propagaci a účast investorů. Zkušenost z prvních dvou dnů říká – i pro dobrý projekt nemáme dost investorů… a to je jistě škoda. 

19:30 Koncepce co dál… akce 2017

Těším se na setkání, přátelé.

Petr 

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Tato událost je již plně obsazena.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.