Sledujte nás

Putování po památkách Pohořelce zakončené ve Strahovském pivovaru

S přicházejícím létem tradičně připravujeme několik volnějších setkání. První z nich zpestří vaše letní dny již 16.7. v 18.00.

Na co se můžete těšit?

V 18.00 se sejdeme u sousoší hvězdářů Keplera a Brahe u zastávky tramvají Pohořelec. Odtud budeme společně putovat po památkách Pohořelce. Projdeme se kolem Černínského paláce, domu manželky Jana Masaryka Marcie Davenportové a navštívíme i další pamětihodná místa. Procházku nám zpříjemní svým zasvěceným výkladem pan Marek Toman, pracovník Ministerstva zahraničních věcí ČR a spisovatel zaměřený na architekturu a dějiny Prahy.

Procházku v délce asi 90 minut zakončíme ve Strahovském klášteře v pivovaru, kde ochutnáme místní speciality. Klášter patří mezi nejvýznamnější církevní památky ČR a pivovar byl jeden z prvních řemeslných pivovarů v Praze.

Přidáte se?

Láká vás spojení příjemné podvečerní procházky po netradičních místech s klasickým gurmánským zážitkem? Máte chuť poznat nové členy klubu a neformálně se potkat se starými známými?

Vyplňte prosím předem rezervaci níže a můžeme se těšit na setkání.

Poplatek

Akce je pro základní členy v ceně členství. Řádní členové mají dvě místa, pro sebe i pro svůj doprovod. Na hosty se těšíme za poplatek 500 Kč.

Srdečně zdraví
Petr Šedivý a Radim Horák

Pohořelec, Praha, Praha 6-Hradčany

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.