Sledujte nás

Roháče – nejkrásnější hory Slovenska

Členové klubu mají možnost se přidat k – tentokrát – pánské jízdě po horách Slovenska, letos jedeme do Roháčů a trávíme tam 4 dny chozením po horách. Pojedeme vlakem přes noc do Liptovského Mikuláše, v sobotu ráno pak taxikem do  ústí Jalovecké doliny, dolinou Parichvost, do Baníkovského sedla, odtud po zelené kolem Roháčských ples na Ťatliakovu chatu a zní budeme dělat výlety. Je to legendární místo na rozcestí tras v klínu hor, 1374 m.n.m. Obnovená chata v roce 2007 na místě starší, patřící původně KST v letech 1941-1963. Ubytování na pokoji s bielizní, na pokoji umyvadlo, sprcha WC společné na chodbě a se stravováním v jídelně a la carte. … V uterý večer se opět vlakem vrátíme a jako obvykle, v nohách bude pár desítek kilometrů krásnou přírodou na čerstvém vzduchu.
Koná se již 16. ročník akce, pořádá ji Radim Horák, zakládající člen klubu a kamarád. Poslední tři roky chodíme v partě lidí, patřící dnes pod Venture Club.
Předběžné avizo akce – nicméně, zájemce prosíme o reakci obratem, uzavíráme brzy ubytování a akce je jen pro malou skupinu osob. Náklady si hradí každý sám.

Ťatliakova chata, Zuberec – Roháčska dolina,

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.