Sledujte nás

Společná networkingová akce ICA a Venture Club

Členové a hosté jsou zváni na mimořádnou akci dvou klubů: čekají vás osobní kontakty, nadšení, energie, osobní rozvoj. Zažijete příběhy podnikatelů a investorů, ochutnávku jak nakládat s projekty a jak s penězi, krátký film. Navštívíte zajímavé běžně nepřístupné prostory: kino Ponrepo a palác Konvikt. Po akci můžete pokračovat v povídání v prostorách Venture Clubu u sklenky svatovamartinského vína Rodinného vinařství Jedlička z Bořetic a víno si budete moci i koupit.

Akce je určená nejen členům klubů, ale i všech jejich přátelům a známým, kteří se chtějí s kluby a jejich činnostmi
seznámit. Účast je možná aktivní (účastníci se krátce sami prezentují, 25 registrací) a pasivní, bez prezentace (do vyčerpání kapacity sálu). Proběhne tradiční networking – před akcí, o přestávce a po akci.

Jednotné vstupné 200 Kč jako sponsorský dar pro ICA se platí na místě hotově.  Přihlášení aktivních účastníků na stránce ICA předem je nutné – zde je i seznam přihlášených.  Ostatní účastníky prosíme o registraci níže – potřebujeme znát předem počty pro zajištění přiměřeného množství občerstvení a přizpůsobení kapacity sálů. Děkujeme.

Těšíme se na setkání v klubu, tentokrát v kinu Ponrepo.

Petr Šedivý a Tomáš Havrda

Kino Ponrepo, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.