Sledujte nás

Svěřenské fondy

Večerem provází JUDr. Štěpán Holub, partner v advokátní kanceláři Holubová a věnovat se budeme problematice svěřenských a nadačních fondů.

Štěpán se věnuje především start-upům a IT společnostem, cestovnímu průmyslu a hlavně právnímu poradenství pro mezinárodní rodiny a správce jejich majetku. Velmi jsme si rozuměli při konzultacích při řešení právních a daňových otázek při prodeji klubové investice PetExpert. A protože ochránění rodinného majetku bonitních klientů je zajímavé téma kde má Štěpán bohaté zkušenosti, dohodli jsme se na přednášce pro členy klubu.  O svěřenských fondech si můžete základní přečíst předem například zde.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, ptát se, diskutovat a sdílet své zkušenosti. Proč se přidat k Venture Club investorům?

  • Svěřenské a nadační fondy: Co to vlastně znamená a jaký je rozdíl mezi svěřenskými a nadačními fondy
  • Jak ochránit svůj majetek pro sebe a pro příští generace?
  • Kdy se vyplatí přemýšlet o majetkové struktuře doma a kdy v zahraničí?
Nejen na tyto otázky odpoví 18. dubna od 18:00 advokát Stěpán Holub, partner v advokátní kanceláři Holubová advokáti. Je jedním z mála členů společnosti Society of Trust & Estate Practitioners (STEP) z České republiky, kteří mají Trust & Estate Practitioner’s („TEP“) kvalifikaci.

Večer má vstup volný pro řádné členy klubu (full členství), pro základní členy klubu a ostatní hosty je vstupné 1000 Kč. po předchozí registraci níže. Jde vlastně o velmi dostupnou konzultaci na zajímavé téma a nemusí jít vždy zrovna o ochranu stovek milionů Kč, jak uvidíte.

Večer má vstup volný pro řádné členy klubu (full členství), pro základní členy klubu a ostatní hosty je vstupné 1000 Kč. po předchozí registraci níže. Přeci jen potřebujeme objednat správné množství občerstvení a zvolit uspořádání sálu.  Večer bude streamován – pro odeslání odkazu se níže prosím registrujte.

Těšíme se na viděnou.

Radim Horák, Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.