Sledujte nás

Veterány – letní setkání klubu

Pro všechny členy klubu a jejich rodinné příslušníky a přátelé jsme na letní srpnový podvečer připravili výjezd do obce Liblice (u Mělníka) spojený s prohlídkou garáže na parkování auto veteránů s názvem Oldtimer Parking. Její majitel Petr Burcal nás zasvětí do tajemství investování do retro aut. Obeznámí nás s tím, na co se zaměřit a na co dát pozor, pokud si chcete veterána koupit s vyhlídkou dobrého zúročení (pokud si tedy nevyberete model, který vás láká již od dětství, např. létající Citroen DS19 z filmu Fantomas.) Upozorní i na to, co vaši naději na úspěch může zmařit ať už při výběru správného modelu nebo při jeho průběžné údržbě.

Čeká vás krásné prostředí areálu liblického zámku (ve kterém je mimochodem k dispozici ubytování), 6 „obyvatelů“ garáže Oldtimer Parking, povídání o autech a investování do veteránů a také občerstvení a sklenka vína pro „neřidiče“.

Přijďte si to s námi užít! Těšíme se na setkání

Kdo je Petr Burcal a projekt Oldtimer parking?

Petr Burcal je nadšenec pro auto veterány, kterému se povedlo dětskou vášeň pro angličáky proměnit na historickou garáž u liblického zámku s názvem Oldtimer Parking. V tomto novém objektu zrekonstruovaném v r. 2017 ze staré historické sýpky, nabízí parkování pro retro auta se stálou teplotou a vlhkostí včetně online kamer, kterými se na svého miláčka můžete dívat v přímém přenosu. Využít můžete i konferenční místnost k pronájmu nebo si domluvit retro projížďku s výkladem.

Na jeho blogu se můžete předem seznámit s jeho příběhem, jak se stal z retro-teoretika retro praktikem nebo zjistit základní informace o tom, jak a kde si veterána koupit.

Oldtimer Parking, Liblice u Mělníka, Liblice 167, Liblice

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.