Sledujte nás

Vltavská filharmonie

Venture Club podporuje, jak víte, kulturu a dlouhodobě spolupracujeme s Bennewitzovým kvartetem. A protože po sto letech Praha získá nový koncertní sál – hudební centrum Vltavská filharmonie, připravili jsme besedu a prezentaci projektu prostoru, kam se věřím všichni rádi podíváme. Povídat o projektu bude zástupce vedoucího projektového týmu Martin Gross a z PR oddělení teamu ho doprovodí Adéla Kolářová.

    

Vltavská filharmonie v podání dánského architektonického studia Bjarke Ingels Group nebude jen novým koncertním sálem, který nabídne světové standardy 21. století z hlediska akustiky, kapacity, dispozičních možností, technického zázemí, architektury a urbanismu, ale také živým a otevřeným kulturním prostorem pro všechny návštěvníky. Vltavská filharmonie potvrdí mezinárodní pověst Prahy jakožto kulturní metropole a symbolu české hudební tradice a stane se novou dominantou celého Česka. Sen se stává skutečností.

www.vltavskafilharmonie.cz

Registrace na akci níže – tentokrát ale pouze osobně. Nebude pořizován – na základě přání prezentujících – záznam a ani stream. Vstup je pro řádné členy (členství 20. tisíc Kč ročně) v ceně členství, pro ostatní členy a hosty za úhradu mírného vstupného. Akce je přístupná i bez členství v klubu, po přihlášení a úhradě vstupného předem, kartou, převodem, nebo na místě hotově či QR kódem.

Těšíme se na viděnou.

Petr Šedivý a Radim Horák

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.