Sledujte nás

Výbor klubu, setkání členů

Doba přináší nové výzvy a je dost bodů, které bychom rádi probrali v širším fóru (nejen) řádných členů. Proto na úterý 24.11.2020 je vyhlášený výbor klubu. Výbor, jakožto pracovní setkání, se potkává osobně, s možností nicméně se připojit on-line. Necháme na zvážení každého člena výboru i klubu, jaký druh účasti preferuje. Primárně zveme řádné členy, setkání je ale otevřené všem členům – jako vždy. Setkání se uskuteční v sídle klubu, Konviktská 24, Praha 1, prostor Insignie.

Možné okruhy otázek a témat

Klub funguje pátý rok, máme otevřené aktuální 4 projekty k investování a několik zainvestovaných. Rok 2020 je poznamenán koronavirovou krizí, nutností se potkávat více jen on-line. Obecně vše je složitější. Ekonomika některých oborů dostává „zabrat“, jiné prosperují. Odešlo z klubu více členů bez investice a je omezen, proti minulosti, nový příliv dalších investorů. Současně, každá krize je i příležitost k růstu. Chceme se podívat co dělat lépe, kam napřít více sil, jak zajistit stabilitu v nadcházejícím období. Jde i o cennou zpětnou vazbu členů. Co zachovat, co změnit…

Výbor 24.11. si klade za cíl otevřít diskuzi v následujících oblastech. Pořadí náhodné (detaily po přihlášení do webu klubu, přihlaste se prosím):

Marketing, nábor investorů, prezentace klubu pro nové  i stávající členy

 

Struktura společností klubu a možné rozšíření o a.s.

 

Řízení projektů, personální zajištění agendy klubu, navazující ekonomika klubu

 

Novinky

 

Těším se na setkání. Pro přihlášené účastníky je zajištěné občerstvení a pro vzdálené, odeslání linku na přihlášení přes TEAMS.

Zdraví

Petr Šedivý

předseda výboru Venture club z.s., jednatel Venture Club Invest s.r.o.

 

 

 

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.