Sledujte nás

Úspěšný projekt potřebuje lídra

Peter Varga, CEO projektu, který máme investovaný a kde nabíráme stále investici, poskytl velký rozhovor v HN 10.2.2021. Chcete-li se dozvědět co říká zakladatel a výkonný ředitel platformy LaFluence působící jako lokální lídrv technologii pro influencer marketing, podívejte se (po přihlášení) na projekt Influencer Connector a hledejte mezi soubory na stáhnutí.

Mimochodem, Peter zkušenosti v on-line marketingu sbíral v českém Googlu, Socialbakers nebo během dvou let v Thajsku v úspěšném start-upu HotelQuickly. Vystudoval finanční management na Univerzitě Komenského v Bratislavě a při výměnném pobytu v Oslu. Podle nás i jeho vedení je zárukou, že projekt bude úspěšný. Každý projekt potřebuje motivovaného  (a schopného) lídra, zde ho máme.

V LaFluence jsme byli na pravidelné konzultaci s kolegou Hanušem Brychtou naposledy právě 10.2. a z posledního vývoje máme radost. Princip nejprve sbírat obchod a k tomu pak stavět produkt, je určitě správně. Jsme rádi, že jsme u toho. Můžete být – pokud ještě nejste – také 🙂 
 

[gtag event="single_post_view"]