Sledujte nás

Venture Club 2022

Rok 2022 byl velmi úspěšný. Rostla nám členská základna investorů – přišlo 75 členů a je nás už 244. Loni jsme investovali přes 90 milionů Kč do pěti projektů. Dokončila se investice do automobilky ZEBRA GROUP a ERC robotů. Pokračovalo investování startupu LaFlunce a výrobce baterií HE3DA, oboje formou konvertibilní půjčky za zajímavých podmínek. Dále pokračuje spolupráce s Rockaway v oblasti blockchainu. Největší událostí byl ale po pěti letech úspěšný prodej společnosti PetExpert americké Trupanion pojišťovně. (Třetí úspěšná investice klubu, po rozprodaném developerském projektu byty Klíčanka a výborném vstupu do Rockaway Blockchain Fund1, kde máme již vklady zpátky i s malým výnosem.)

V roce 2022 jste o nás mohli číst v časopise Golf, publikovali jsme v E15 komentáře k investicím, píše o nás Euro. Více tiskových zpráv převzalo více zpravodajských portálů – ať už na například téma investic (ZEBRA GROUP, ERC Roboty) či rozšiřování teamu (CFO Petr Štěpánek). Dobře roste skupina na LinkedInu, či neveřejná skupina na Facebooku.

Máme nový rychlejší a dvojjazyčný web, připravujeme lepší podporu mobilů. Samozřejmostí je elektronické podepisování dokumentů, platby kartou či výborný pravidelný neveřejný informační servis členům k investovaným projektům.

Motem klubu je totiž dobrý servis a péče řádného hospodáře k svěřeným prostředkům. Příkladem je například i účast zástupců klubu v dozorčích radách investovaných firem. Společně investujeme, diverzifikujeme a podílíme se na výsledku podnikání investovaných firem.

Děkujeme Vám za důvěru. Přejeme Vám ať se daří i v roce 2023 a těšíme se na další spolupráci.

Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]