Sledujte nás

Venture Club Invest investuje druhý projekt

Rádi tímto oznamujeme, že představujeme unikátní technologický projekt, vhodný jak k přímému vstupu kvalifikovaných investorů, tak třeba i relativně malé investici přes Venture Club Invest (fungujícího na základě registrace u ČNB, podle par. 15, ZISIF, jako alternativní neveřejný fond vhodný i pro větší i malé investory, pro členy Venture Clubu), a to dne 12.12.2017 v rámci Den D 13. Samozřejmě, materiály jsou v portálu k dispozici v členské sekci po přihlášení kdykoliv.

V tuto chvíli se tak otevřelo druhé investiční okno. Jak dlouho bude otevřené? Uvidíme, kdo dříve přijde…

První příležitost – PetCare – projekt pojištění veterinární péče psů a koček je nakoupen Venture Club Investem a profinancován již třetinou avizované částky, složili jsme už 6 milionů Kč. Po započtení příslibů se blíží suma vybraných prostředků k druhé třetině plánovaných 18ti milionů Kč. Vstup je možný od opravdu dostupných částek a bližší podrobnosti najdou členové v členské sekci – Projekty. Očekáváme, že do Vánoc bude projekt PetCare naplněný. Na trhu by se měl produkt objevit již v únoru 2018. 

Druhé investiční  okno je příležitost většího objemu, projekt ukládání elektrické energie,  přesto je dostupné nejen kvalifikovaným investorům, členům klubu, ale i relativně menším vkladům. Uzávěrka první tranše je 29.12.2017, platí pro stávající kondice, poté jednou měsíčně, do odvolání. Opět, podrobnosti jsou v členské sekci – Projekty – po přihlášení do stránek portálu pro členy klubu.

Chcete-li si tak udělat radost a založit na opravdu bohaté příští Vánoce, ozvěte se. Hezký den přeje 
Petr Šedivý
P.S.

Jde o investice, kde není garantovaný výnos a potenciálně hrozí až 100% ztráta investice. Členové klubu projekt sami investují a podílí se na výnosu projektu přímo nebo přes Venture Club Invest. Ještě nejste členy klubu? Registrace je zde.

[gtag event="single_post_view"]