Sledujte nás

Úspěšný networking, Venture Club Invest zahajuje

24.11.2017 proběhla vydařená akce v kinu Ponrepo. 2. ročník ICA – Venture Club networkingu. Představilo se na tři desítky lidí, dva projekty z oblasti módy a hlavně, nová investiční platforma Venture Club Invest a její první projekt. Celé jsme to shrnuli pak u vínka, z rodinného vinařství Jedlička, Bořetice. Jak to celé proběhlo a jak se můžete do nové investiční platformy zapojit?

Networking nově: přivítali jsme rekordní počet účastníků: 66! Představení skoro 30ti z nich ve skupinkách po šesti běželo z pódia za skvělého moderování Tomáše Havrdy a Petra Šedivého. Vždy cca hodinový blok dělila od dalšího networkingová přestávka s výborným cateringem Cafe Ponrepo.  Viděli jsme prezentace Petera Matiska a jeho knížky o marketingu. Zaujal nás projekt svěží elegantní připravované nové dámské značky ÓNA color wear paní Nayli Afandiyeva.  Možná tuto sympatickou dámu znáte z oblasti krásných svatebních šatů? Uchází se v klubu o investici do projektu a těšíme se, že se s jejími produkty brzy setkáte. Plánuje butik v OC Kotva v Praze a e-shop cílící na jednoduchou a elegantní módu pro ženy, které ocení kombinovatelnost a současně preferují jedinečnost. 

Venture Club zahájil svou část filmem o akci 22.9.2017: černobílý snímek kombinující záběry z akce s záběry z filmu Berlin die Symphonie der Grossstadt, podbarvené skvělou hudbou v podání Benewitzova kvarteta. Mimochodem, na koncert kvarteta se  klub chystá v lednu, kdy půjdeme do Rudolfína. Navázalo se představením nové grafické podoby projektu, avizující nové stránky, logo a hlavně investiční část portálu, kterou provozuje Venture Club Invest s.r.o. a slouží výhradně pro členy klubu. V podstatě, krátce řečeno, pokud klub vybere projekt a řádní členové, větší investoři, jej investují a dozorují, mají ostatní členové klubu možnost se k nim – třeba i s menší investicí – přidat. Všichni získávají možnost profitovat na výsledcích projektů a současně znají ty, kteří za projektem stojí. Ano, jde o investici, kde, v případě neúspěchu, hrozí až 100% ztráta. Venture Club Invest provozuje v podstatě fond, jako správce prostředků, vypsaný pro tu kterou investiční příležitost. Je neregulovaný a nedozorovaný subjekt, registrovaný u ČNB podle par. 15, zák.č. 240/2013Sb ( ZISIF). Na druhou stranu, kde jinde máte podobnou možnost? Investor – člen klubu – si sám rozhodne, do kterého projektu bude investovat. Invest prostředky akumuluje a projekt spolufinancuje. Výnos se pak rozdělí, podle předem daných pravidel. Spokojeni jsou všichni. 

V tuto chvíli je otevřený projekt PetCare – pojištění veterinární péče psů a koček. Velmi dobře připravený startup, který bude na trhu po novém roce a kde se můžete zapojit. Zajímavé je, že mimo plánovaného exitu, dokonale připravený pojišťovací model již nyní schválený nejmenovanou velkou českou pojišťovnou počítá s dividendovým modelem fungovaní, cílícím na opravdu zajímavý výnos. A nyní musíme zastavit představení a pokud vás to zajímá, doporučit: staňte se členy klubu, podrobné informace pak najdete právě v nové části portálu Invest.

Registrace je možná na doporučení stávajícího člena – pokud jej neznáte, či nevíte jeho registrační číslo, můžete zadat číslo Petra Šedivého, předsedy výboru: 71700001 a nebo se nám ozvat. Čísla členů známe a oni svá také, rádi je poví 🙂

Venture Club tak s Investem získal ke své funkci společenské, vzdělávací a informační na Dnech D, také investiční on-line platformu. Pomáhá networkingu, seznámení se s příležitostmi. Pokud chcete, může pomoci zhodnotit Vám Vaše volné prostředky.

Po představení Investu navázal opět film – tentokrát o módní přehlídce z Londýna, uvozující módní přehlídku FranciArazzi paní Oliny Francové a Jitky Arazimové . Více najdete na jejich stránkách. Skvěle vyšla i degustace rodinného vinařství Jedlička Bořetice. Účastníci si spokojeně popovídali u dobrého vína a většina z nás si koupila i několik lahví pro sebe a své blízké na později.

Zaujalo vás povídání? Rádi by jste přišli na podobné další akce, stali se součástí komunity lidí, dobré společnosti s vášní pro investice, udržitelné, etické a výnosné projekty? Jsme vybraná společnost přátel a obchodních partnerů a máme za sebou reálné projekty i firmy. Rádi vás u nás přivítáme, stačí se přihlásit. Pokud si sedneme, přijmeme Vás. 

Těšíme se na další akce obou klubů a brzy na viděnou!

[gtag event="single_post_view"]