Sledujte nás

Venture Club spustil pro své investory inovativní mobilní aplikaci

Investiční a společenský klub Venture Club spustil pro své investory novinku v podobě mobilní aplikace. Ta je k dispozici pouze pro členy klubu a představuje přehlednou dvojjazyčnou investiční platformu, která investorům umožňuje sledovat aktuální stav investovaných projektů a pohodlně a bezpečně investovat přímo ze svého mobilního telefonu.

Nová aplikace Venture Club má za cíl registrovaným členům umožnit snadnější a přehlednější cestu ke  každému investovanému projektu. Investorům tak poskytne neomezený přístup nahlédnout do investic v jakémkoliv okamžiku, včetně sledování novinek. Mobilní aplikace nabízí nejen sledování portfolia přihlášeného člena, ale i celkové portfolio klubu, vždy včetně KPI výkonnosti portfolia a % plnění jednoho či několika KPI projektu. Lze přes ni zjistit vše o investici, investovat a následně monitorovat novinky u jednotlivých investic. Umožňuje porovnávat plán plnění se skutečným stavem, včetně odhadované budoucí hodnoty investice a očekávaného data prodeje. 

U kompletního klubového portfolia je dostupný jak přehled investovaných projektů, tak aktuální otevřené příležitosti včetně objemu investice, procenta zainvestování, délky trvání a odhadu výnosu investic. Mezi projekty k investici nyní patří startup Stavario, kryptoměnový fond Sigil.fund a faktoring objednávek automobilů ZEBRA. V aplikaci je možné otestovat investiční přísliby a simulovat očekávatelné výnosy, ještě před skutečným investováním. V neposlední řadě aplikace podporuje push notifikace pro okamžité dostávání informací u nových a investovaných projektů. Investor snadněji získá potřebné informace a přehled o svém portfoliu.

CEO Venture Clubu, Petr Šedivý, k nové mobilní aplikaci říká: “Myslím si, že mobilní aplikace tohoto druhu je v moderní době naprostou nezbytností. Přece jen každý z nás využívá mobilní telefon na denní bázi, častokrát mnohem více, než-li počítač. Ze strany Venture Clubu se jednalo o velkou investici, nicméně věříme, že pro naše stávající i budoucí členy bude opravdu vítaným benefitem s přidanou hodnotou.” 

Aplikaci je možné stáhnout a následně užívat ve dvou jazykových variantách – češtině a angličtině. “Přestože se naše portfolio investorů prozatím skládá téměř výhradně z těch tuzemských, je pro nás naprostou samozřejmostí poskytnout aplikaci ve dvojjazyčné variantě. Nejen pro větší přehlednost a pohodlí několika dnešních členů, ale také pro naši plánovanou budoucí orientaci na zahraniční trhy,” doplňuje Šedivý.

Dosavadní klubový informační servis probíhá nejen na osobních setkáních, ale i prostřednictvím webových stránek, sms, slack či e-mailové komunikace. Působení na sociálních sítích LinkedIn, Facebook, Youtube a X rovněž podporuje další aktivity klubu. Mobilní aplikace Venture Club je nyní dostupná ke stažení jak pro iOS Apple v App Store, tak pro OS Android v Google Play (Poznámka: podmínkou pro přihlášení do aplikace je předem vytvořený účet na webu klubu).

O publikaci aplikace psalo například euro: Další investiční mobilní apka na světě.

[gtag event="single_post_view"]