Sledujte nás

Velikonoce a výplata výnosu 24.3%

Přejeme Vám pěkné svátky jara, hezké Velikonoce, byť letos díky koronaviru asi jiné než obvykle. V klubu pokračujeme a nadělujeme dobré zprávy: je ukončena investice Klíčanka, otevřela se nová investice Influencer konektor a máme před sebou tři nové on-line akce, kde se můžeme vidět. O akciových trzích v době koronaviru píšeme zde.

Slavíme

  • dnes, 9.4., se prodala Klíčanka CD. Klub avizuje úspěšné ukončení a výnos na své první investici, trvající 17 měsíců: dosáhli jsme 24,3 % zhodnocení – brutto výnos. Výplatu čekáme v květnu.
  • pro ty kteří investovali  již v první etapě Klíčanky to není nové, pro ostatní: trvalo to tři roky, celkový výnos je nad 40% výplaty již běží a poběží také do května.
  • zdárně pokračuje investice v Thomas LLoyd, Za první čtvrtletí vyplácíme 2%.
  • vyúčtováváme i investici Ověření strategie investování, zde bohužel končíme malou ztrátou.
    Investujeme

Nová investice – Influencer konektor – probíhá úpis investice. Máme minimum pro první část tranže 3 mil. Kč. Můžete se přidat, již je jisté, že podíl ve firmě kupujeme.  

Uvidíme se

On-line snídaně bude 17.4.2020, Skvělý výlet do světa robotů a automatizace sociálních sítí a jak se dají (zne)užít roboti pro manipulaci s informacemi bude 21.4. Do světa realit v čase koronavirů v Americe i u nás se podíváme na přednášce  12.5.2020

Děkujeme Vám za podporu a brzy na viděnou.

[gtag event="single_post_view"]