Sledujte nás

DEN D 16 Síť paleo vegan bister s online objednáním a rozvozem

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D na 10.4.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Představí se několik let fungující firma – restaurace s rozvážkovou službou po celé Praze, se skvělým e-shopem pro objednání celopražské rozvážky hotových jídel. Pro další expanzi – rozšíření poboček po Praze a expanzi do dalších měst, hledá partnery a investici. Bližší informace najdou členové po přihlášení v systému Invest.

Participace předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě.

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového. Slavíme: 4.4. jsme spustili PETEXPERT.cz a ohlásilo se blížící se ukončení prodeje akcií v projektu Ukládání elektrické energie. Povíme si podrobnosti a možnosti zapojení. Ještě jsou! Od 18 hodin pokračujeme prezentací projektu a navážeme diskuzí po prezentaci. V neposlední řadě – čeká nás skvělé degustační menu.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky. Podrobnosti najdete v sekci Investiční příležitosti – Projekty, pokud máte podepsanou rámcovou smlouvu a zalogujete-li se do stránek.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.