Sledujte nás

DEN D 20 Jak nahradit plastové sáčky a tašky?

Připravili jsme pro členy klubu a jejich hosty další kolo Dne D na 16.10.2018 – představení zajímavých projektů podnikatelů, hledajících investory. Představí se firma, která již v Chile dodává ekologickou plně odbouratelnou náhradu plastu na odnosné tašky tamnímu obchodními řetězci. Ráda by dodávala i do ostatních destinací, nejlépe s lokální výrobou. Materiál je patentovaný a dokonce..jedlý. Podle postupu výroby jde připravit vhodnou tuhost i odbouratelnost ve vodě pro různé teploty. Zajímavý projekt, s kterým můžeme přispět k ochraně životního prostředí.

Participace předpokládá podpis klubového NDA – jde vyřešit až na místě, samozřejmě.

Začneme v 17 hodin – přivítáme nové a staré známé a podíváme se, jaké projekty jsou otevřené a co s je nimi nového.  Od 18 hodin pokračujeme prezentací projektu a navážeme diskuzí po prezentaci.

Těšit se můžete na nové kontakty a chcete-li, předem máte možnost se s projektem seznámit na stránkách klubu, zjistit základní informace a připravit si otázky.

Akce je určená řádným členům klubu a jejich hostům, investorům, po podpisu klubového NDA. První vstup je i pro hosty volný, další za úhradu. Doporučujeme se přihlásit včas.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.